Home

Aktuality


   
    

24.9. od 16 hod. – Jambo Afrika

Pátek 24.9. od 16 hod., Kulturní centrum Beseda, Praha 9 – Klánovice. Ve spolupráci se školou Victoria school vás srdečně zveme na africké odpoledne.
Read more 22. 9. 2021 |

   
    

20.9. v 18 hod. – Zahájení 17. ročníku festivalu Tvůrčí Afrika na Mariánském náměstí v Praze

Čeští Afričané pro vás i letos připravili pestrý kulturní program, kde nebude chybět hudba, tanec, móda, zpěv, performance, řemeslné výrobky, africká kuchyně. Centrum Narovinu bude u toho s Férovým obchůdkem a dárky s příběhem.
Read more 16. 9. 2021 |

   
    

18 stories of supported children

» 1. Story of a supported child: Introducing Brenda » 2. Story of a supported child: Introducing Wendy » 3. Story of a supported child: Introducing Bonface » 4. Story of a supported child: Introducing Audrey
Read more 11. 8. 2021 |

   
    

18. The story of a supported child: We present Valenter, who goes to the kindergarten Island of Hope.

Her mother died when she was little and is raised by her grandmother. You will always find a little girl in kindergarten with her favorite doll in her arms… At home, she loves to help her grandmother with cooking. Uncle Valenter is very grateful for the help and also for the fact that the adoptive parents take them as friends and family. Will you join too? www.CenterNarovinu.org
Read more 11. 8. 2021 |

   
    

Bulletin – June 2021 (printed version for download)

Club of friends of adoption * Who is in the team of Centrum Narovinu? We would like to introduce our volunteers in the Czech Republic * Introducing new support for our Nairobi office * The Eighteenths Adoption Programme of African Children * First impressions of intern Petra in Kenya * Health insurance – second wave * Extra payments to children in 2021 * The story of Peter and the Volary Primary School
Read more 15. 7. 2021 |

   
    

14. a 15. 8. – Safari Park Dvůr Králové nad Labem – Africký víkend

Těšit se můžete na workshopy s africkou tématikou… Vyzkoušíte si typické africké oblečení, nošení věcí na hlavě a vázání miminek.
Read more 15. 7. 2021 |

   
    

1.7. a 28.8. – Centrum Narovinu bude u afrického léta v ZOO Brno

Těšit se můžete na workshopy s africkou tématikou…  K dispozici budou také dárečky s příběhem Férového obchůdku, které dovážíme z Keni a výdělek vracíme zpět do projektu Ostrov Naděje na Rusinga Island.
Read more 29. 6. 2021 |

   
    

22.6. – Navštivte Férový obchůdek na zahradě MŠ Jeřice

Ne všechny děti na světě mají stejnou možnost získat vzdělání a lékařskou péči. Darujme naději i nejchudším dětem v Africe. Váš dárek pomůže změnit k lepšímu jeden dětský příběh.
Read more 18. 6. 2021 |

   
    

18.6. – Africký den v Modřanech

Viniční Domek 15 – 19 hod. Pokud se chcete dozvědět něco o Africe a zároveň se u toho pobavit, nesmíte na této akci chybět. Na akci zazní tradiční africká hudba díky, které se ocitnete v Kongu nebo jiných částí Afriky, dále se budete moci roztančit v rytmu afrických bubnů a prožít i plno dalších afrických zážitků.
Read more 18. 6. 2021 |